Apartmány Nádeje

0 /64
LÔŽOK A PRÍSTELIEK
0
APARTMÁNOV

Apartmány Nádeje sa nachádzajú v areáli OLÚP, n. o. na Prednej Hore. Situované sú v jedinečnej a dych berúcej prírode Národného parku Muránska planina. Sú ako stvorené na relax a rekreáciu po aktívnom dni strávenom na čerstvom vzduchu.

V štyroch dvojpodlažných domčekoch sa totiž nachádza osem tematicky ladených apartmánov – Levanduľa, Včela, Breza a Prameň. 

Tie už vo svojich názvoch vzdávajú hold všetkému živému i neživému, čo postupom času trpezlivo vytváralo a formovalo všetko naokolo nich. 

Ak hľadáte zážitky, tak ste na správnom mieste. V našich ubytovacích kapacitách si môžete oddýchnuť, nech už sa vraciate z turistiky, adventure golfu či expozície.

Každý apartmán pojme kapacitne maximálne osem hostí, pričom sa na prvom poschodí nachádza veľká, plne vybavená kuchyňa s obývacím priestorom a výstupom na terasu a toaleta, zatiaľ čo na druhom podlaží nájdete dve spálne s kúpeľňou. 

V blízkosti ubytovacích kapacít nájdete parkovisko, ktoré je určené iba pre hostí. Apartmány Nádeje slúžia na komerčné ubytovanie, rodinnú terapiu a tiež pre záujemcov o teambuildingové programy určené pre zamestnancov, zamestnávateľov a firmy.

Strategická poloha Apartmánov Nádeje ponúka široké spektrum možností aktívneho vyžitia. Neďaleko máte totiž k dispozícii športové ihriská, kyslíkový chodník, oddychovú zónu s ohniskami, bylinkový záhon či našu vlastnú včelnicu.

Cena ubytovania:

  • Letná sezóna (od 1.5. do 30.9): 120 EUR apartmán/noc
  • Zimná sezóna (od 1.10 do 30.4.): 138 EUR apartmán/noc
  • Vianoce, Silvester: 700 EUR apartmán/4 noci
DSCF7171

Ohniskové posedenie

DJI_0913

Kyslíkový chodník

DSCF7176

Športové stanovište

DSCF7156

Oddychová zóna