Jedinečná poloha, vybavenie a okolie Apartmánov Nádeje sú lákadlom aj pre firmy, zamestnávateľov a zamestnancov. V rámci tímu podporných služieb #spOLUPrelepšíživot sme preto vypracovali teambuildingovú ponuku a program pre tých z vás, ktorí sa chcú posúvať vpred vo svojom pracovnom živote. 

Zároveň Vám dávame možnosť preniesť všetky novonadobudnuté vedomosti a skúsenosti aj do života súkromného. Všetko môže byť inak, Váš život môže byť iný – lepší. A stačí tak málo, vybrať si! Každý jeden teambuilding Vám ušijeme priamo na mieru. 

„Nie obyčajný teambuilding“

V dnešných uponáhľaných dňoch môže byť zložité spomaliť, zhlboka sa nadýchnuť, urobiť krok späť a pozrieť sa na všetko s odstupom. Oveľa jednoduchšie je nechať sa pohltiť povinnosťami, prichádzať o energiu, upadať na duševnom zdraví a vydať sa na cestu vyhorenia. 

Práve toto slovo je strašiakom nejednej firmy. V našom nie celkom obyčajnom teambuildingu vám ukážeme relaxačné techniky, ktorými mu predchádzať.

Cenu balíka Vám vypracujeme na základe komponentov, o ktoré budete mať záujem.

Vitalita teambuilding

Zdravie, prosperita a správny životný štýl sú témy, ktoré spadajú v rámci našich programov do teambuidingu s označením – vitalita. 

V ňom si spoločne s Vami posvietime na kombináciu správneho stravovania sa a pohybových aktivít, ktoré Vám ukážu, ako je možné vyplniť si voľný čas zmysluplne a s ohľadom na to najcennejšie, čo všetci máme – na naše zdravie.

Cenu balíka Vám vypracujeme na základe komponentov, o ktoré budete mať záujem.

„Na moment včelárom“ teambuilding

Malé, drobné, no napriek tomu nesmierne pracovité stvorenie, od ktorého je závislé celé okolie. Reč je v tomto prípade samozrejme o včele, o ktorej sa dozviete viac, ak si z našej teambuildingovej ponuky vyberiete možnosť stať sa aspoň na chvíľu včelárom. 

Dostanete možnosť nazrieť do úľov a zistíte, akým dokonalým organizmom včelstvo je, a čo všetko sa od neho ľudia môžu podučiť. 

Cenu balíka Vám vypracujeme na základe komponentov, o ktoré budete mať záujem.

„Späť v čase“ teambuilding

Vyberte sa po stopách niekdajšieho bulharského cára Ferdinanda I. Coburga, ktorého meno je neoddeliteľne späté s lokalitou Prednej Hory. Zistite, čím všetkým sa zaslúžil o to, že dnes nesieme jeho odkaz ďalej. 

Vyskúšajte si napríklad outdoorový piknik s výkladom zaujímavostí a ochutnávkou pokrmov, ktoré tento šľachtic obľuboval.

Cenu balíka Vám vypracujeme na základe komponentov, o ktoré budete mať záujem.